click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Apartament+Biznes 1+1 “Arlis”, Farmacia 10.

€ 140.000
Farmacia 10 , ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të reja në zonën e “Spitalit Nënë Tereza” me pamje nga kryqëzimi cka favorizon për biznesin i cili apartamenti është aktualisht. Pallati ka shumë banorë dhe jep mundësinë e zhvillimit të biznesit me klientelë të rregullt. Apartamenti është totalishti investuar me produkte dhe pajisje nga më të shtrenjtat. Ka planimetri të rregullt dhe mund të ndahet si të deshironi.

Organizimi:

  • Sallon i madh sherbimi
  • Dhomë masazhi
  • Recepsion pritës
  • Koridor shpërndarës
  • Tualet

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Farmacia 10
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19944
Çmimi: € 140.000
Sipërfaqja neto e pronës: 60 m2
Sipërfaqja Bruto: 70 m2
Ambjent ndenje: 1
Dhomat e gjumit: 1
Tualet: 1
Viti I Ndërtimit: 2022
Garazhe: Jo
Ashensor: 2
Vend Parkimi: Jo
Kondicioner: Chiller
Investime Ekstra: Biznes Parukeri
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Koridor shpërdarës
Ashensor
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Perëndim
Fasad Xhami
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Apartament 3+1, “Fakulteti i Drejtes...

€ 370.000
3
Dhomat e gjumit
2
Tualet
130 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet, Apartament 1+1, “Rr. Kavajës” ,Tiran...

€ 125.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
68 m2
Sipërfaqja Neto
25 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Kthesa Kamzës”, T...

€ 68.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
65 m2
Sipërfaqja Neto
22 Maj, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!