click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Bar – Restorant, Rr “Tefta Tashko ” ,Tiranë.

€ 40.000
,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në rrugën kryesore “Tefta Tashko ” pranë Pazarit të Ri, aktualisht shërben si Piceri dhe bar – restorat, pozicionohet në një vend shumë të favorshëm, pranë institucioneve si Ministria e Jashtme, shkolla ” Ismail Qemali ” etj. Ambienti ka invetim bashkohor i arreduar totalisht me me Arkitekt viti i paisjeve i 2022. Sipërfaqa totale e ambientit është 170m2 prej të cilave 55m2 është  pjesa e Verandës dhe 25 m2 është pjesë Kuzhine.
Ambienti është në gjendje pune, me klientelë të ngritur dhe cilësore. Mundësi shumë e mirë investimi.

Organizimi:

  • Fasadë xhami
  • Tend për verandën
  • Ambient me lartësi të konsiderueshme.
  • I investuar
  • Me pamje
  • 2 Tualete
  • Kuzhinë
  • 3 Ambienet të ndara

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19681
Çmimi: € 40.000
Sipërfaqja neto e pronës: 170 m2
Sipërfaqja Bruto: 170 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2022
Investime Ekstra: Ndicim, sistem kamerash
Ndërtim egzistues
Tualet me dritare
Mobiluar
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Lindje
Fasad Xhami
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, biznesi Bar Kafe, “Fiori Di Bosko” ,...

€ 32.000 1500
2
Tualet
100 m2
Sipërfaqja Neto
28 Tetor, 2023

Detajet