click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, biznesi Bar Kafe, “Fiori Di Bosko” ,Tiranë.

€ 32.000 1500
Fiori Di Bosko, ,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Ambienti ndodhet në rrugën kryesore brenda në kompleksin “Fiori Di Bosko ” në Rrugën Don Bosko, aktualisht është në gjendje pune me klientel të ngritur prej disa vitesh. Ambienti pozicionohet në një vend shumë të favorshëm, ka invetim bashkohor i arreduar totalisht me Arkitekt. Sipërfaqa totale e ambientit është 130 m2 prej të cilave 100 m2 është  pjesa e brendëshme dhe 30 m2 është pjesa e jashme. Ambienti ks prespaktivë edhe për të ardhmen, mundësi shumë e mirë investimi. Ambienti ka çmim 32000Euro biznesi dhe 1500 Euro qira mujore.

Organizimi:

  • Fasadë xhami
  • Tend për verandën
  • I investuar
  • Me pamje
  • 2 Tualete
  • 3 Kondicionim
  • I mobiluar me të thitha paisjet

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Fiori Di Bosko
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21543
Çmimi: € 32.000 1500
Sipërfaqja neto e pronës: 100 m2
Sipërfaqja Bruto: 130 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2020
Kondicioner: Po
Ndërtim i ri
Mobiluar
Sistem Kondicionimi
Fasad Xhami
Rrugë Kryesore

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Bar – Restorant, Rr “Tef...

€ 40.000
2
Tualet
170 m2
Sipërfaqja Neto
23 Janar, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë:
https://illyrianhome.al/properties/shitet-biznesi-bar-kafe-fiori-di-bosko-tirane/