click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Garsoniere 33 m2 “Kodra e Diellit”, Tiranë.

€ 42.000
Bill Klinton, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në rrugën “Bill Klinton” shumë pranë unazës, zonë shumë e mirë banimi, mjaft e qetë, me shkolla, kopshte, ambulancë, supermarkete etj. Apartamenti shitet i mobiluar dhe me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Organizimi:

  • Ambient ndenje, gatimi dhe fjetje
  • Tualet
  • Kati 1
  • Me parket
  • Pallat i ri

Për më tepër informacion kontaktoni!

Rruga: Bill Klinton
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20692
Çmimi: € 42.000
Sipërfaqja neto e pronës: 27 m2
Sipërfaqja Bruto: 33 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1
Garazhe: Jo
Ashensor: Po
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Mobiluar
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!