click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet garsoniere, “Radhimë”, Vlorë.

€ 39.650
Radhimë, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një kompleks mjaft të bukur me pishinë tek “Porti i Jahteve” , zonë kjo me prespektivë mjaft të lartë pasi do ndertohet Porti i ri i Jahteve shumë luksoze.
Garsonierja ka sipërfaqe netto 31.65 m2 dhe brutto 39.65, është totalisht e mobiluar , i organizuar në kënd gatimi+ ndenje+ fjetje , 1 tualet dhe 1 ballkon.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Radhimë
Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19315
Çmimi: € 39.650
Sipërfaqja neto e pronës: 40 m2
Ambjent ndenje: 1
Tualet: 1

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Apartament 1+1+Blk “Orikum”, Vlorë.

€ 67.000
1
Dhomat e gjumit
1
Tualet
44 m2
Sipërfaqja Neto
8 Maj, 2023
Detaje

Shitet Apartament 2+1+2, “Radhimë”, Vlorë.

€ 85.000
2
Dhomat e gjumit
2
Tualet
85 m2
Sipërfaqja Neto
6 Dhjetor, 2022

Detajet