click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet ose Qira , Vilë , 2 katë-she , Vishaj , Tiranë.

€ 500.000
Vishaj, ,
add to favorites
51

Organizimi:

Kati i 1-rë:

 • Sipërfaqja 440 m2 bruto Ndërtim + 500 m2 Truall rreth Vilës.
 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • 2 dhoma gjumi
 • 1 Tualet
 • 1 Verandë
 • Aneks
 • Bodrum me Tualet
 •  Oborr dhe Garazh me 2 poste
 • Shkallë nga brënda
  Kati i dytë :
 • Planimetri e njejtë si kati i parë dhe preferencial.

Qira: 1700 Euro
Shitet: 500.000 Euro

Vila është e rrethuar nga natyra ,gjelbërimi dhe ajri i pastër
Zona shumë e mirë, e qetë në periferi të Tiranës

Për më shumë informacion:
+355 68 50 87 006
+355 69 45 35 079

Address: Vishaj
City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20317
Price: € 500.000
Property Size: 440 m2
Property Lot Size: 440 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 4
Bathrooms: 3
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Qira, Vilë , Brryli, Tiranë.

€ 450
Informacion: Vila  ndodhet pranë,” Maternitetit të Ri”, Tiranë. Strukturë 2 katëshe. Sipërfaqja totale [more]
Informacion: Vila  ndodhet pranë,” Maternitetit të Ri”, Tiranë. Strukturë 2 katëshe. Sipërfaqja totale [more]
31 280 m2full info

Qira, Vilë , “Ish Parku AutobuzaveR...

€ 1.400
Vila ndodhet pranë “Globe” tek rruga “Stavri Themeli” në zonë mjaft të qetë. Informacion mb [more]
Vila ndodhet pranë “Globe” tek rruga “Stavri Themeli” në zonë mjaft të qetë. Informacion mb [more]
53 470 m2full info

Shitet 4+1 , Kati i 3-të i një Vile “ Qytet...

€ 85.000
Informacion mbi Apartamentin: 2 Sallon ndenjie 2 Tualete 2 Ballkone të mëdha 2 Dhoma gjumi Koridore shpërndarës Sip [more]
Informacion mbi Apartamentin: 2 Sallon ndenjie 2 Tualete 2 Ballkone të mëdha 2 Dhoma gjumi Koridore shpërndarës Sip [more]
22 131 m2full info

Jepet me Qira, Kati i 3-të i një Vile, me hy...

€ 400
Vila ndodhet pranë Burgut të Grave, Rr.” Idriz Dollaku” – Tiranë, Informacion mbi Vilën: 4 dhoma 1 Kuzhinë Ballkon [more]
Vila ndodhet pranë Burgut të Grave, Rr.” Idriz Dollaku” – Tiranë, Informacion mbi Vilën: 4 dhoma 1 Kuzhinë Ballkon [more]
41 180 m2full info

Compare Listings

Open chat