click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Papafingo 2+1+Verandë, ”Sarandë”.

€ 200.000
Sarande, ,
Shto pronën

Amarildo Zerellari

Phone:+355694535107
Email:amarildo.zerellari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonë shumë të kërkuar në qytetin e Sarandës, pranë hotel Butrintit në një pallat të ri me ashensor, me pamje panoramike nga qyteti i Sarandës. Apartamenti ndohet në një pjesë kodre shumë afër me shëtitoren e qytetit dhe me akses rruge, ndricimi dhe shumë pranë detit. Organizimi i pallatit është papafingo me hapësir të bollshme, verandë shumë të bukur,  ofron mndësi shumë e mirë për banim si dhe mundësi shumë e mirë investimi për turizëm.

 

Organizimi:

  •  Ambient ndenje
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Mobiliuar
  • 3 Kondicioner
  • Kati 7
  • Sipërfaqe 84.8 (netto) / 96.6 (brutto)/ 53.5 m2 verandë
  •  Ashensor

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Sarande
Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21735
Çmimi: € 200.000
Sipërfaqja neto e pronës: 150 m2
Sipërfaqja Bruto: 150 m2
Ambjent ndenje: 2
Dhomat e gjumit: 4
Tualet: 2
Viti I Ndërtimit: 2014
Ashensor: po
Kondicioner: PO
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Ashensor
Rrugë Kryesore

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: