click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Shitet , Super Apartament 1+1, Gjimnazi “Partizani” , Tiranë.

€ 85.000
Gjimnazi " Partizani ", ,
add to favorites
255

Informacion mbi Apartamentin:

  • Ambient ndenjie
  • 1 Dhomë gjumi
  • Ballkon të bollshëm
  • 1 Tualet
  • E mobiluar në mënyre moderne
  • Kati i 7
  • Sipërfaqja e apartamentit  64 m2 (Brutto)
  • Zona shumë e mirë .
  • 2 Ashensorë

Apartamenti ndodhet në pallat të ri shumë cilësor , në zonë të qetë dhe në afërsi të shumë institucioneve.

Për ta vizituar na kontaktoni!

+355 69 45 35 079

+355 68 50 87 006

Address: Gjimnazi " Partizani "
City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20061
Price: € 85.000
Property Size: 62 m2
Property Lot Size: 62 m2
Rooms: 1
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet , Apartament 1+1, Rruga“ Tefta Tashko...

€ 60.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, mes një kompleksi të ri dhe mund të përdor [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, mes një kompleksi të ri dhe mund të përdor [more]
11 49 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, tek “ Medreseja ” ,...

€ 45.000
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient gatimi 1 Dhomë gjumi 1 Ballkon 1 Tualet E mobiluar Kati i 3 ( [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient gatimi 1 Dhomë gjumi 1 Ballkon 1 Tualet E mobiluar Kati i 3 ( [more]
11 50 m2full info

Shitet, Apartament 3+1+2 Tualete + Verandë ,...

€ 89.500
Informacion mbi Apartamentin:  Sallon i madh ndenjie Kuzhinë 2 Tualete 1 Ballkon 3 Dhoma gjumi Verandë e madhe Sipë [more]
Informacion mbi Apartamentin:  Sallon i madh ndenjie Kuzhinë 2 Tualete 1 Ballkon 3 Dhoma gjumi Verandë e madhe Sipë [more]
32 158 m2full info

Shitet, Super Apartament 2+1+2 , “ Rruga e K...

€ 170.000
Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes, prane universitet EUROPIAN, Policise Bashkiake dhe Kompleksit Delijorgji [more]
Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes, prane universitet EUROPIAN, Policise Bashkiake dhe Kompleksit Delijorgji [more]
22 121 m2full info

Compare Listings

Open chat