click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Tokë 1312 m2 tek “Korçë ”, Tiranë.

€ 131.200
Unaza Korçë,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Toka ndodhet në Unazën e Korçës, buzë rruge kryesore, Toka ndodhet në një pozicion shumë të favorshëm për aktivitet biznesi si edhe ndërtimin e  magazianve  dhe kapanoneve të ndryshme. Toka ka akses në ujë, energji elekrike.

 

Rruga: Unaza Korçë
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20302
Çmimi: € 131.200
Sipërfaqja neto e pronës: 1.312 m2

Detajet