click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Tokë, Mullet ,Tiranë.

€ 382.000
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Toka ndodhet në një pozicion shumë të favorshëm për ndërtim banimi si edhe aktivitetete biznesi, ka akses të lehtë hyrje – dalje nga rruga kryesore si edhe ujë dhe drita në afërsi. Shumë pranë tokës ndodhet një kompleks Vilash, çka i jep tokës akoma më shumë vlerë. Toka pozicionohet në një sipërfaqe të drejtë e cilsa të redukton kostot për sisitemimin e vendit.  Disponon Dekumentacion të rregullt Hipotekor.

 

Për më shumë informacion kontaktoni!

Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19806
Çmimi: € 382.000
Sipërfaqja neto e pronës: 3.700 m2
Sipërfaqja Bruto: 5.700 m2
Çertifikat pronësie
Rrugë Kryesore

Detajet