click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Tokë 720 m2 tek “Liqeni i Thatë”, Tiranë.

€ 115.200
Liqeni i Thatë, ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Toka ndodhet shumë pranë Liqenit të Thatë, në një zonë mjaft të kërkuar ku së fundmi po ndërtohen shumë vila. Sipërfaqja totale e tokës është 720 m2, e regjistruar si ullishte në dokumentacion, pozicionim në kodër. buzë rrugës dhe me pamje nga Tirana.

Për më shumë informacion kontaktoni!

Rruga: Liqeni i Thatë
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 19784
Çmimi: € 115.200
Sipërfaqja neto e pronës: 720 m2
Çertifikat pronësie

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë: