click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Vilë 3 Katëshe ,”Pezë e Vogël” Tiranë.

€ 420.000
Pezë e Vogël,
Shto pronën

Dorjan Sanxhaku

Phone:+355682034012
Email:dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Vila e duhur për një jetesë të shëndetshme.

Vila ”David” pozicionohet  në kodër, 500 m nga rruga kryesore, me infrastrukturë të mirë deri tek vendodhja, me një sipërfaqe të konsiderueshme prej 980 m2 total, prtej tyre 131 m2 ndërtim. Ambient të gjelbër dhe pemtore rreth vilës në total 849 m2. Vila ka strukturë 3 katëshe, organizuar me 2 hyrje banimi më vete me sipërfaqe të barabartë. Vila është ndërtim i viteve të fundit, konkretisht viti 2016, ofron shumë siguri dhe privatësi, qetësi dhe ajër të pastër. Sistem kamerash, kapacitet uji prej 6000 litrash me depozitë, 3-4 poste parkimi përball vilës, 2 hyrje të dedikuara, nga përpara për makinat dhe mbas vilës për këmbësor. Vila ofron ambient të përshtatshëm për fëmijët, 2 cezma të jashtme, ambient për berbercue, oxhak, tavolin verore të jashtme, ambient relaksues për të pushuar.

Organizimi:

Kati 1  ( Hyrja Majtas )

 • Koridor shpërndarës
 • Sallon ndenje
 • Kuzhin
 • Oxhak druri funksional
 • Shkall druri të brendëshme për në katin e dytë
 • Shtruar me Parket
 • Tualet
 • Dalje për në pjesën e lulishtes mbrapa vilës
 • Kati 2  ( Hyrja Majtas )
 • 3 dhoma gjumi me dalje në ballkon
 • Tualet
 • Kondicionim
 • Shtruar me parket
 • Dalje në katin e tretë në papafingo

Kati 1  ( Hyrja Djathtas )

 • Koridor shpërndarës
 • Sallon ndenje
 • Kuzhin me ambient të dedikuar
 • Dhomë gjumi
 • Oxhak druri funksional
 • Shtruar me Parket
 • Tualet
 • Shkallë druri të brendëshme për në katin e dytë
 • Dalje për në pjesën e lulishtes mbrapa vilës
 • Kati 2  ( Hyrja Djathtas )
 • 3 dhoma gjumi me dalje në ballkon
 • Tualet
 • Kondicionim
 • Shtruar me parket
 • Dalje në katin e tretë në papafingo (kati 3)

Për më shumë informacion kontaktoni:

Rruga: Pezë e Vogël
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20128
Çmimi: € 420.000
Sipërfaqja neto e pronës: 131 m2
Sipërfaqja Bruto: 980 m2
Ambjent ndenje: 2
Dhomat e gjumit: 6
Tualet: 4
Viti I Ndërtimit: 2016
Vend Parkimi: 4
Kondicioner: Po
Investime Ekstra: Sistem Kamerash, Panel Diellor
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Lindje
Orientim Perëndim
Orientim Veri

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Vilë 3 Katëshe, ”Rolling Hills 1”, Ti...

€ 2.000.000
4
Dhomat e gjumit
5
Tualet
509 m2
Sipërfaqja Neto
13 Qershor, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë!