click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet Vilë 3 Katëshe, ”Rolling Hills 1”, Tiranë.

€ 2.000.000
Rolling Hills Residence , ,
Shto pronën

Julian Krekasi

Phone:+355694535079
Email:julian.krekasi@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Në rezidencën më të kërkuar në Tiranë, “Rolling Hills “, shitet Vilë madhështore 3-katëshe. E ndërtuar mes gjelbërimit dhe qetësisë, totalisht e sigurt 24 h, rezidenca të jep mundësinë e një jetese sa më komode për ju dhe fëmijët tuaj. Vila është totalisht e investuar me sistem chiller të kondicionimit, oxhak, grilla elektrike, e termoizoluar, e shtruar totalisht me parket e shumë investime të tjera në mobilim.

Sipërfaqe totale e Vilës është 559 m2 ndërtim me 762 m2 truall me gjelbërim oborr dhe ambient barbecue.

  • Podrumi është i organizuar në ambient palestër, 1 tualet, depo lavanteri dhe magazinë.
  • Kati përdhe është i organizuar në sallon ndenje, ambient ngrenje, kuzhinë,1 dhomë gjumi , 2 tualete , verandë.
  • Kati i parë është i organizuar në 3 dhoma gjumi, garderobë, 2 tualete, 2 ballkone, holl i madh shpërndarës.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Rolling Hills Residence
Qyteti:
Shteti: Albania
ID e pronës: 20515
Çmimi: € 2.000.000
Sipërfaqja neto e pronës: 509 m2
Sipërfaqja Bruto: 559 m2
Ambjent ndenje: 2
Dhomat e gjumit: 4
Tualet: 5
Garazhe: Jo
Ashensor: Jo
Vend Parkimi: Po
Kondicioner: Sistem Chiller
Investime Ekstra: Mobiluar
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Tualet me dritare
Me parket
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon
Sistem Kondicionimi
Orientim Jug
Orientim Lindje
Orientim Perëndim
Orientim Veri

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet, Vilë 2 Katëshe ”Ali Dem”, Tiranë.

€ 320.000
5
Dhomat e gjumit
3
Tualet
229 m2
Sipërfaqja Neto
9 Janar, 2024
Detaje

Shitet Vilë 3 Katëshe ,”Pezë e Vogël” Tiranë...

€ 420.000
6
Dhomat e gjumit
4
Tualet
131 m2
Sipërfaqja Neto
14 Prill, 2023

Detajet

Përshëndetje interesohem për këtë pronë!