click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Shitet, Vilë 2 Katëshe ”Ali Dem”, Tiranë.

€ 320.000
Pasho Hysa, ,
Shto pronën

Artur Çinari

Phone:+355694535101
Email:artur.cinari@illyrianhome.al

Kontaktet

Kërkimi i Pronës

Your search results

Përshkrimi

Vila ndodhet në zonën e Ali Demit tek rruga” Pasho Hysa”, ka strukturë 2 katëshe mundësi per katin e 3, organizuar me 2 hyrje banimi më vete me shkallë të jashtëme. Vila është ndërtim i vitit 2003 me sistem Kapot, oborr të konsiderushëm, lulishte, vend parkimi, panel diellor dhe një magazinë të vogël. Vila të ofron qetësi, siguri, privatësi, dhe shitet e mobiluar si në foto. Vila është e rivlerësuar me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe cmimi eshte i diskutushem.

Organizimi:

Sipërfaqe totale 500 m2 truall dhe sipërfaqe totale ndërtim 229 m2

  • Kati i parë: 2 dhoma gjumi ,ambjent ndenje dhe gatimi, tualet, ballkon, vend parkimi në oborr (i mobiluar)
  • Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe gatimi, 2 tualete , ballkon (i mobiluar)

Për më shumë informacion na kontaktoni:

Rruga: Pasho Hysa
Qyteti:
Zona:
State/County:
Shteti: Albania
ID e pronës: 21753
Çmimi: € 320.000
Sipërfaqja neto e pronës: 229 m2
Sipërfaqja Bruto: 229 m2
Ambjent ndenje: 2
Dhomat e gjumit: 5
Tualet: 3
Viti I Ndërtimit: 2003
Vend Parkimi: po
Kondicioner: po
Ndërtim i ri
Çertifikat pronësie
Disponon Rivlersim
Tualet me dritare
Mobiluar
Koridor shpërdarës
Ballkon

Pronat e ngjashme

Detaje

Shitet Vilë 3 Katëshe, ”Rolling Hills 1”, Ti...

€ 2.000.000
4
Dhomat e gjumit
5
Tualet
509 m2
Sipërfaqja Neto
13 Qershor, 2023
Detaje

Shitet Vilë 3 Katëshe ,”Pezë e Vogël” Tiranë...

€ 420.000
6
Dhomat e gjumit
4
Tualet
131 m2
Sipërfaqja Neto
14 Prill, 2023

Detajet

Përshëndetje, interesohem për këtë pronë https://illyrianhome.al/properties/shitet-vile-private-2-kateshe-ali-dem-tirane/