click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results
Your search results

Super apartamente ! GRAND GALLERY

Yzberisht, ,
add to favorites
48

Pse GRAND GALLERY ?

• Rezidencë banimi & Qendër biznesi multifunksionale.
• 9 kate banimi
• 2 kate biznes
• 2 kate parkimi
• 2 Ashensor

• 1500 m2 oborr i brendshëm.
• 5000 m2 hapësirë e gjelbëruar
• 10 000 m2 do të ndërtohen dy shkolla Publike, 9 vjeçare dhe Gjimmaz.

• Sistem Termoizolimi
• Sistem qëndror ngrohje – ftohje.
• Izolim akustik
• Ndriçim natyral i ambienteve të përbashkëta.

Disa prej aktiviteteve që tashmë kanë rezervuar
• Palestër
• SPA
• Supermarket
• Farmaci
• Bankë
• Klinikë dentare

Për më tepër informacion:
+355 68 20 34 012
+355 68 50 87 006

Address: Yzberisht
City:
Area:
State/County:
Country: Albania
Open In Google Maps
Property Id : 20006
http://illyrianhome.al/properties/shitet-apartament-11-mendreseja-tirane/
https://illyrianhome.al/properties/qira-apartamen-21-prane-pazarit-te-ri-tirane/

Contact Me

Schedule a showing?

Similar Listings

Shitet , Apartament 1+1, Rruga“ Tefta Tashko...

€ 60.000
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, mes një kompleksi të ri dhe mund të përdor [more]
Informacion mbi Apartamentin: Apartamenti ndodhet pranë rrugës kryesore, mes një kompleksi të ri dhe mund të përdor [more]
11 49 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, tek “ Medreseja ” ,...

€ 45.000
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient gatimi 1 Dhomë gjumi 1 Ballkon 1 Tualet E mobiluar Kati i 3 ( [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient gatimi 1 Dhomë gjumi 1 Ballkon 1 Tualet E mobiluar Kati i 3 ( [more]
11 50 m2full info

Shitet , Super Apartament 1+1, Gjimnazi “Par...

€ 85.000
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 1 Dhomë gjumi Ballkon të bollshëm 1 Tualet E mobiluar në mënyre moder [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie 1 Dhomë gjumi Ballkon të bollshëm 1 Tualet E mobiluar në mënyre moder [more]
11 62 m2full info

Shitet, Apartament 3+1+2 Tualete + Verandë ,...

€ 89.500
Informacion mbi Apartamentin:  Sallon i madh ndenjie Kuzhinë 2 Tualete 1 Ballkon 3 Dhoma gjumi Verandë e madhe Sipë [more]
Informacion mbi Apartamentin:  Sallon i madh ndenjie Kuzhinë 2 Tualete 1 Ballkon 3 Dhoma gjumi Verandë e madhe Sipë [more]
32 158 m2full info

Compare Listings

Open chat