Qira, Shpi Private 2+1+Oborr , “Astir”, Tiranë.

Qira

Informacion: Apartamenti ndodhet në zonë me shumë zhvillim, në afërsi të Bulevardit të Ri të Astirit ,ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Organizimi:  Ambient ndenje  Ambient gatimi  Tualet  2 Dhoma gjumi Vend parkimi në Oborr  I mobiluar  Shtëpi private 1 katëshe Sistem Kapot Oborr i shfytëzueshem Për […]

87 m2
2
1