Qira, Ambient 300 m2, rruga “Fakulteti Ekonomik ”,Tiranë.

3,000€
Qira

5071

ID e Pronës

300 m2

Sipërfaqja

4

Tualete

Përshkrimi Pronës

Ambienti ndodhet pranë ” Fakultetit Ekonoimik ”, Tiranë.

 • Fasad xhami në të gjithë hapësirën
 • Ambient i bollshëm
 • 4 tualete
 • Dhomë magazinimi ( serveri)
 • Ashensor i dedikuar
 • Kondicionim 10 cop
 • Kati 3 banim
 • 2 ashensor
 • Sistem alarmi- ventilimi
 • Me shumë ndricim natyrale
 • Me 2 hyrje të dedikuar në ambient
 • Zona shumë e mirë, shumë pranë institucioneve.

 

Please follow and like us:

Adresa

 • Shteti Shqipëri
 • Qyteti: Tiranë
 • Vendodhja: Rruga e Elbasanit
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5071
 • Çmimi 3,000€
 • Tipi i pronës Ambient
 • Statusi i Pronës Qira
 • Tualete 4
 • Viti Ndërtimit 2021
 • Sipërfaqja 300 m2

Agjenti i Pronës

Artur Çinari

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+ 355 69 453 5101
artur.cinari@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Qira, Ambient ,”Mihal Grameno” ,Tiranë.

Qira

Informacion: Ambienti ndodhet në rrugën “Mihal Grameno“ ,tek një shtëpi private,pranë depove të ujit,ka akses të afërt me urbanet dhe dalje të shpejtë në rrugën kryesore,kati 3,me 2 tualete. Ambjenti ofrohet ne gjëndje shumë të mirë. Për një vizitë në pronë na kontaktoni! Please follow and like us:

200 m2
2
Qira, Ambient , “Vasil Shanto ”,Tiranë

Qira

Informacion: Ambienti ndodhet tek ”Vasil Shanto” përball ish UET. Zona ku ndodhet ambienti ka akses në rrugë kryesore si edhe mundësi për tu gjendur lehtësisht. Ambienti është i investuar, gati për aktiviteti, ka pranë shumë institucione, ofrohet në kushte të mira. Please follow and like us:

130 m2
1
Qira, Ambient , “Qemal Stafa ”,Tiranë.

Qira

Informacion: Ambienti ndodhet pranë ” Pazarit të Ri” tek rruga Qemal Stafa. Zona ku ndodhet ambienti ka akses në stacion autobuzi, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, dhe dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Ambjenti ofrohet në kushte shumë të mira. Please follow and like us:

20 m2
1
Qira, Ambient ,”Autostrada Tiranë – Durrës”.

Qira

Informacion: Ambienti ndodhet në rrugën dytësore nga “Tirana për në Vorë” përballë qendrës tregëtare City Park. Ambienti është i bollshëm,mund të përdoret për lokal – restorant,punishte pastash,fasoneri etj. Zona ku ndodhet ambienti ka akses në rrugë kryesore si edhe mundësi për tu gjendur lehtësisht. Ambienti është i investuar,gati për aktivitet. Please follow and like us:

800 m2
4