Qira, Apartament 1+1 “Pazari i Ri ”,Tiranë

370€
Qira

5635

ID e Pronës

57 m2

Sipërfaqja

1

Bedroom

1

Tualet

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Apartamenti ndodhet pranë ” Pazarit të Ri”. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses në stacion autobuzi, ambulancë, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, ofrohet në kushte të mira për banimi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet me dritare
 • Koridor shpërndarës
 • Shitet i mobiluar
 • Kati 6 ( i fundit)
 • Shtruar me parket
 • Pallat egzistues ( tullë e kuqe)
 •  Me çertifikatë.
Please follow and like us:

Adresa

Adresa: Pazari i Ri
 • Shteti Shqipëri
 • Qyteti: Tiranë
 • Vendodhja: Pazari i Ri
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5635
 • Çmimi 370€
 • Tipi i pronës Apartment
 • Statusi i Pronës Qira
 • Dhomat 1
 • Dhoma Gjumi 1
 • Tualete 1
 • Sipërfaqja 57 m2
 • Adresa Pazari i Ri ,Tiranë

Agjenti i Pronës

Artur Çinari

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+ 355 69 453 5101
artur.cinari@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Qira, Apartament 2+1, “Mine Peza ”,Tiranë.

Qira

Informacion: Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës ,me shumë zhvillim,pranë qendrës dhe afër institucioneve, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuz Organizimi: Ambient ndenje Ambient Gatimi 2 Dhoma gjumi 1 Tualet E pa mobiluar Kati 1 Pallat ekzistues Për një vizitë në pronë […]

100 m2
2
1
Qira, Apartament 2+1+ Garazh, rruga “Siri Kodra ”,Tiranë.

Qira

Informacion: Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës ,me shumë zhvillim,pranë qendrës dhe afër institucioneve, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Organizimi: Fasad xhami në të gjithë hapësirën Ambient ndenje dhe gatimi 2 dhoma gjumi 1 tualet 2 ballkone Apartamenti është i investuar […]

135 m2
2
1
Qira, Apartament 2+1, tek “ Hipoteka” ,Tiranë.

Qira

Informacion: Apartamenti ndodhet në zonën e Hipotekës , shumë pranë Bulevardit të Ri, Stacionit të Trenit dhe afër institucioneve, ka akses të afërt me urbanet dhe dalje të shpejtë në rrugën kryesore , pranë  shkollës “Harry T. Fultz”. Apartamenti ofrohet ne gjëndje shumë të mirë. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi 1 Tualet […]

68 m2
2
1
Qira, Apartament 1+1+Garazh, “Kopështi Botanik”, Tiranë.

Qira

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ”Liqenit Artificial”. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses në stacion autobuzi, ambulancë, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, ofrohet në kushte të mira banimi. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi Dhomë gjumi Kondicioner Tualet Kati 3 Pallat i ri Orjentim Lindje Garazh i përfshirë Për më shumë informacion na kontaktoni! Please follow and […]

75 m2
1
1