Qira, Apartament 2+1+ Garazh, rruga “Siri Kodra ”,Tiranë.

520€
Qira

5052

ID e Pronës

135 m2

Sipërfaqja

2

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës ,me shumë zhvillim,pranë qendrës dhe afër institucioneve, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit.

Organizimi:

 • Fasad xhami në të gjithë hapësirën
 • Ambient ndenje dhe gatimi
 • 2 dhoma gjumi
 • 1 tualet
 • 2 ballkone
 • Apartamenti është i investuar
 • Me shumë ndriçim natyral
 • Disponon Oxhak funksional
 • Pallati është i mirë administruar
 • Disponon post parkimi
 • Kati i 7, pallat i ri, me ashensor.
 • Ofrohet në një zonë shumë të mirë, me ambient pushimi, zonë e sigurt.

 

Please follow and like us:

Adresa

 • Shteti Shqipëri
 • Vendodhja: Siri Kodra
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5052
 • Çmimi 520€
 • Tipi i pronës Apartment
 • Statusi i Pronës Qira
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 1
 • Sipërfaqja 135 m2
 • Tipologjia Pallat i Ri
 • Garazh 1
 • Sip. Garazhit 25 m2

Agjenti i Pronës

Julian Krekasi

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+35569 453 5079
julian.krekasi@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Qira, Apartament 2+1, “Mine Peza ”,Tiranë.

Qira

Informacion: Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës ,me shumë zhvillim,pranë qendrës dhe afër institucioneve, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuz Organizimi: Ambient ndenje Ambient Gatimi 2 Dhoma gjumi 1 Tualet E pa mobiluar Kati 1 Pallat ekzistues Për një vizitë në pronë […]

100 m2
2
1
Qira, Apartament 1+1+Garazh, “Kopështi Botanik”, Tiranë.

Qira

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ”Liqenit Artificial”. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses në stacion autobuzi, ambulancë, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, ofrohet në kushte të mira banimi. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi Dhomë gjumi Kondicioner Tualet Kati 3 Pallat i ri Orjentim Lindje Garazh i përfshirë Për më shumë informacion na kontaktoni! Please follow and […]

75 m2
1
1
Qira, Apartament 1+1 “Pazari i Ri ”,Tiranë

Qira

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ” Pazarit të Ri”. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses në stacion autobuzi, ambulancë, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, ofrohet në kushte të mira për banimi. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi Dhomë gjumi Tualet me dritare Koridor shpërndarës Shitet i mobiluar Kati 6 ( i fundit) Shtruar me parket Pallat egzistues […]

57 m2
1
1
Qira, Apartament 2+1, tek “ Hipoteka” ,Tiranë.

Qira

Informacion: Apartamenti ndodhet në zonën e Hipotekës , shumë pranë Bulevardit të Ri, Stacionit të Trenit dhe afër institucioneve, ka akses të afërt me urbanet dhe dalje të shpejtë në rrugën kryesore , pranë  shkollës “Harry T. Fultz”. Apartamenti ofrohet ne gjëndje shumë të mirë. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi 1 Tualet […]

68 m2
2
1