Qira, Apartament 2+1, “Mine Peza ”,Tiranë.

550€
Qira

5357

ID e Pronës

100 m2

Sipërfaqja

2

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës ,me shumë zhvillim,pranë qendrës dhe afër institucioneve, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuz

Organizimi:

Ambient ndenje
Ambient Gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
E pa mobiluar
Kati 1
Pallat ekzistues

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Please follow and like us:

Adresa

 • Shteti Shqipëri
 • Qyteti: Tiranë
 • Vendodhja: Rruga ''Mine Peza''
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5357
 • Çmimi 550€
 • Tipi i pronës Ambient, Apartment
 • Statusi i Pronës Qira
 • Dhomat 1
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 1
 • Sipërfaqja 100 m2

Agjenti i Pronës

Artur Çinari

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+ 355 69 453 5101
artur.cinari@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Qira, Ambient ,”Rruga e Dibrës” ,Tiranë.

Qira

Ambienti ndodhet pranë ” Spitalit Amerikan 2” tek Rruga e Dibrës. Zona ku ndodhet ambienti ka akses në stacion autobuzi, farmaci, supermarkete, afër shumë institucioneve, dhe dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Ambjenti ofrohet në kushte shumë të mira,me fasadë xhami dhe 2 tualete. Please follow and like us:

124 m2
2
Qira, Ambient , “Vasil Shanto ”,Tiranë

Qira

Informacion: Ambienti ndodhet tek ”Vasil Shanto” përball ish UET. Zona ku ndodhet ambienti ka akses në rrugë kryesore si edhe mundësi për tu gjendur lehtësisht. Ambienti është i investuar, gati për aktiviteti, ka pranë shumë institucione, ofrohet në kushte të mira. Please follow and like us:

130 m2
1
Qira, Ambient , “Qemal Stafa ”,Tiranë.

Qira

Informacion: Ambienti ndodhet pranë ” Pazarit të Ri” tek rruga Qemal Stafa. Zona ku ndodhet ambienti ka akses në stacion autobuzi, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, dhe dalje të shpejtë në rrugën kryesore. Ambjenti ofrohet në kushte shumë të mira. Please follow and like us:

20 m2
1
Qira, Apartament 1+1 “Pazari i Ri ”,Tiranë

Qira

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ” Pazarit të Ri”. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses në stacion autobuzi, ambulancë, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, ofrohet në kushte të mira për banimi. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi Dhomë gjumi Tualet me dritare Koridor shpërndarës Shitet i mobiluar Kati 6 ( i fundit) Shtruar me parket Pallat egzistues […]

57 m2
1
1