Qira, Shpi Private 2+1+Oborr , “Astir”, Tiranë.

300€
Qira

5323

ID e Pronës

87 m2

Sipërfaqja

2

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Apartamenti ndodhet në zonë me shumë zhvillim, në afërsi të Bulevardit të Ri të Astirit ,ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit.

Organizimi:

 •  Ambient ndenje
 •  Ambient gatimi
 •  Tualet
 •  2 Dhoma gjumi
 • Vend parkimi në Oborr
 •  I mobiluar
 •  Shtëpi private 1 katëshe
 • Sistem Kapot
 • Oborr i shfytëzueshem

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Please follow and like us:

Adresa

 • Shteti Shqipëri
 • Qyteti: Tiranë
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5323
 • Çmimi 300€
 • Tipi i pronës Shtëpi Private
 • Statusi i Pronës Qira
 • Dhomat 1
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 1
 • Sipërfaqja 87 m2
 • Sip. Tokës 180 m2
 • Tipologjia Shtëpi Private

Agjenti i Pronës

Julian Krekasi

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+35569 453 5079
julian.krekasi@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme