Qira, Vilë 2 katëshe ,“ Kinostudio ”, Tiranë.

1,500€
Qira

5136

ID e Pronës

220 m2

Sipërfaqja

4

Dhoma Gjumi

3

Tualete

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Vila ndodhet në zone periferike të Tiranës, pranë Kinostudios dhe malit të Dajtit. Sipërfaqja e madhe e gjelbërt dhe lokacioni i saj mbi koder, ju ofron qetsi, ajër të paster, siguri dhe nje pamje panoramike drejt qytetit të Tiranës. Strukturë 2-katëshe banim dhe 1 kat garazh.

 • Sipërfaqe tokës: 4000 m2
 • Sipërfaqe banimi: 220 m2
 • Garazh: 100 m2

Organizimi:

 • Ambient ndenje.
 • Ambient gatimi.
 • 4 Dhoma gjumi.
 • 3 Tualete.
 • 5 Ballkone.
 • E mobiluar.
 • Me Oxhak.
 • Garazh

Për ta vizituar na kontaktoni

Please follow and like us:

Adresa

 • Shteti Shqipëri
 • Qyteti: Tiranë
 • Vendodhja: Rrugaura
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5136
 • Çmimi 1,500€
 • Tipi i pronës Vila
 • Statusi i Pronës Qira
 • Dhomat 1
 • Dhoma Gjumi 4
 • Tualete 3
 • Sipërfaqja 220 m2
 • Sip. Tokës 4,000 m2
 • Garazh 1
 • Sip. Garazhit 100 m2

Agjenti i Pronës

Julian Krekasi

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+35569 453 5079
julian.krekasi@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Qira, Vilë , “Rolling Hills Luxury Residences” , Tiranë.

Qira

Vilë për qira në zonën rezidenciale pranë TEG-ut, në kompleksin “Rolling Hills Luxury Residences”. Karakteristike e vecantë është hapësira e madhe që i përket kësaj vile, sipërfaqe totale toke 850 m2 dhe ka sipërfaqe ndërtimi 400 m2, strukturë 3 katëshe, organiziohet në: ▪️Kati përdhe – Salloni e ndenjes me oxhak ,kuzhina e vecuar , 1 dhomë gjumi , […]

400 m2
5
5
Qira, Vilë 2 katëshe ,“Brryl”, Tiranë.

Qira

Jepet vilë me qira, strukturë dykatëshe e përshtatshme për zyra, shumë pranë Pazarit të Ri. Vila është e investuar dhe e ndare në ambiente pune. Organizimi: Ambient ndenje. Ambient gatimi.  Tualet  Ballkone Citofon Ambient para vilës E sigurt Kondicioner Për ta vizituar na kontaktoni Please follow and like us:

150 m2
3
1