Qira, Vilë , “Rolling Hills Luxury Residences” , Tiranë.

4,500€
Qira

5242

ID e Pronës

400 m2

Sipërfaqja

5

Dhoma Gjumi

5

Tualete

Përshkrimi Pronës

Vilë për qira në zonën rezidenciale pranë TEG-ut, në kompleksin “Rolling Hills Luxury Residences”. Karakteristike e vecantë është hapësira e madhe që i përket kësaj vile, sipërfaqe totale toke 850 m2 dhe ka sipërfaqe ndërtimi 400 m2, strukturë 3 katëshe, organiziohet në:

▪️Kati përdhe – Salloni e ndenjes me oxhak ,kuzhina e vecuar , 1 dhomë gjumi , 2 tualete , verandë me dalje në oborr të gjelbëruar, me pemë frutore dhe fushë sportive.
▪️Kati 1 -Hyrje me shkallë të brëndshme , 3 dhoma gjumi me 2 tualete , njëri prej tyre i përket dhomës martesore me vaskë “Jacuzzi” , garderobë , 2 ballkone
▪️Kati podrumit  – Depo lavanteri ,dhoma teknike , tualet, dhomë gjumi, garazh i brendshëm.

Vila ofrohet e investuar me detaje , e mobiluar me stil modern, me parket, e pajisur me sistem qendror ngrohje “ Multisplit”.

Kompleksi ofron administrim, siguri 24 orë me kamera dhe roje. Parku është krijuar për të qenë një hapësirë argëtimi për rezidentët e komunitetit

Please follow and like us:

Adresa

 • Shteti Shqipëri
 • Qyteti: Tiranë
 • Vendodhja: TEG
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5242
 • Çmimi 4,500€
 • Tipi i pronës Vila
 • Statusi i Pronës Qira
 • Dhomat 1
 • Dhoma Gjumi 5
 • Tualete 5
 • Sipërfaqja 400 m2
 • Sip. Tokës 850 m2

Agjenti i Pronës

Artur Çinari

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+ 355 69 453 5101
artur.cinari@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Qira, Vilë 2 katëshe ,“Brryl”, Tiranë.

Qira

Jepet vilë me qira, strukturë dykatëshe e përshtatshme për zyra, shumë pranë Pazarit të Ri. Vila është e investuar dhe e ndare në ambiente pune. Organizimi: Ambient ndenje. Ambient gatimi.  Tualet  Ballkone Citofon Ambient para vilës E sigurt Kondicioner Për ta vizituar na kontaktoni Please follow and like us:

150 m2
3
1
Qira, Vilë 2 katëshe ,“ Kinostudio ”, Tiranë.

Qira

Informacion: Vila ndodhet në zone periferike të Tiranës, pranë Kinostudios dhe malit të Dajtit. Sipërfaqja e madhe e gjelbërt dhe lokacioni i saj mbi koder, ju ofron qetsi, ajër të paster, siguri dhe nje pamje panoramike drejt qytetit të Tiranës. Strukturë 2-katëshe banim dhe 1 kat garazh. Sipërfaqe tokës: 4000 m2 Sipërfaqe banimi: 220 m2 […]

220 m2
4
3