Shitet, Apartament 1+1 “Fakulteti Ekonomik ”,Tiranë

98,000€
Shitje

5455

ID e Pronës

66.5 m2

Sipërfaqja

1

Bedroom

1

Tualet

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Apartamenti ndodhet tek “Fakulteti Ekonomik ”, pranë Ambasadës Ameriakne dhe Liqenit Artificial të Tiranës. Apartamenti është ndërtim i vitit 2021, me punime shumë cilësore, si edhe me vedodhje perfekte, apartamenti ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit, zona ka shumë zhvillim.

Organizimi:

 •  Ambient ndenje
 •  Ambient gatimi
 •  Tualet
 •  Dhomë gjumi
 •  Ballkon
 •  Me 2 ashensor
 • I pa mobiluar
 • Orjentimi Perëndim ~ Veri
 • Pallat i ri, kati 3 banim
 • Në proces hipotekimi
  Për një vizitë në pronë na kontaktoni!
Please follow and like us:

Adresa

 • Shteti Shqipëri
 • Qyteti: Tiranë
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5455
 • Çmimi 98,000€
 • Tipi i pronës Apartment
 • Statusi i Pronës Shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma Gjumi 1
 • Tualete 1
 • Viti Ndërtimit 2021
 • Sipërfaqja 66.5 m2
 • Tipologjia Pallat i Ri

Agjenti i Pronës

Dorjan Sanxhaku

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+355 68 203 4012
dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Shitet , Apartament 2+1+Verandë, “Astir”, Tiranë.

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ” Vilës L ”. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses në stacion autobuzi, ambulancë, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, ofrohet në kushte të mira për banimi. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Shitet bosh Kati 2 Pallat i Ri  Me çertifikatë Për një vizitë në pronë na kontaktoni: […]

110 m2
2
1
Shitet, Apartament 2+1+BLK, rruga “Mine Peza ”, Tiranë.

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ”Prokurorisë së Tiranës” Rr.Mine Peza. Vendodhja është shumë e mirë. Sigurohen në afërsi të apartamentit, supermarkete,farmaci, pranë unazës, instuticioneve Shtetërore dhe stacionit të urbanit. Apartamenti të jep qetësi dhe siguri Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi më vete 2 Dhoma gjumi 1 Tualet me dritare 1 Ballkon Orjentim Veri-Perëndim Kati 2 banim […]

107 m2
2
1
Shitet, Apartament 3+1, rruga “Vasil Shanto“,Tiranë.

Shitje

Informacion Apartamenti ndodhet në zonën e ”Vasil Shanto”,ka kubatur të rregullt dhe shumë ndriçim natyral . Sigurohen në afërsi të apartamentit, supermarkete,farmaci dhe stacioni urbani. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi më vete 3 Dhoma gjumi 1 Tualet me dritare 1 Ballkon Orjentim Lindje-Perëndim Kati 5 banim I pa mobiluar Pallat egzistues Me certifikatë pronësie Please […]

85 m2
3
1
Shitje, Apartament 1+1 “Pazari i Ri ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ” Pazarit të Ri”. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses në stacion autobuzi, ambulancë, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, ofrohet në kushte të mira për banimi. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi Dhomë gjumi Tualet me dritare Koridor shpërndarës Shitet i mobiluar Kati 6 ( i fundit) Shtruar me parket Pallat egzistues […]

57 m2
1
1