Shitet, Tokë 2752 m2 , “Bërzhitë” Tiranë.

110,080€
Shitje

5185

ID e Pronës

2,752 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Pasuria është e rregjistruar si “ Arë ”, ka sipërfaqe totale prej 2752 m2, shumë pranë rrugës kryesore, mund të shfrytëzohet për aktivitete biznesi ose banim. Me dokumentacion të rregullt.

 

Për ta viztuar na kontaktoni!

Please follow and like us:

Adresa

  • Shteti Shqipëri
  • Qyteti: Tiranë
  • Vendodhja: Bërzhitë
Kërko në Google Maps
  • ID e Pronës 5185
  • Çmimi 110,080€
  • Tipi i pronës Tokë
  • Statusi i Pronës Shitje
  • Sipërfaqja 2,752 m2
  • Sip. Tokës 2,752 m2

Agjenti i Pronës

Julian Krekasi

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+35569 453 5079
julian.krekasi@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Shitet, Tokë, pranë spitalit ”Shefqet Ndroqi ”,Tiranë.

Shitje

Shitet tokë në “Sauk” tek Sanatoriumi “Shefqet Nroqi”. Toka ka sipërfaqe totale prej 364 m2 dhe ndodhet shumë pranë liqenit të Farkës. Mund të shfrytëzohet për të ndërtuar vilë,shtëpi, etj. Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet në rrugën kryesore. Për ta viztuar na kontaktoni!   Please follow and like us:

364 m2