Shitet, Tokë, pranë spitalit ”Shefqet Ndroqi ”,Tiranë.

48,000€
Shitje

5086

ID e Pronës

364 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi Pronës

Shitet tokë në “Sauk” tek Sanatoriumi “Shefqet Nroqi”. Toka ka sipërfaqe totale prej 364 m2 dhe ndodhet shumë pranë liqenit të Farkës. Mund të shfrytëzohet për të ndërtuar vilë,shtëpi, etj. Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe gjendet në rrugën kryesore.
Për ta viztuar na kontaktoni!

 

Please follow and like us:

Adresa

  • Shteti Shqipëri
  • Qyteti: Tiranë
Kërko në Google Maps
  • ID e Pronës 5086
  • Çmimi 48,000€
  • Tipi i pronës Tokë
  • Statusi i Pronës Shitje
  • Sipërfaqja 364 m2
  • Sip. Tokës 364 m2

Agjenti i Pronës

Dorjan Sanxhaku

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+355 68 203 4012
dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Shitet, Tokë 2752 m2 , “Bërzhitë” Tiranë.

Shitje

Informacion: Pasuria është e rregjistruar si “ Arë ”, ka sipërfaqe totale prej 2752 m2, shumë pranë rrugës kryesore, mund të shfrytëzohet për aktivitete biznesi ose banim. Me dokumentacion të rregullt.   Për ta viztuar na kontaktoni! Please follow and like us:

2,752 m2