Shitet, Vilë 3 katëshe ,“ Rolling Hills ”, Tiranë.

2,200,000€
Shitje

5356

ID e Pronës

1,600 m2

Sipërfaqja

4

Dhoma Gjumi

6

Tualete

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Vendodhja e Vilës është në Residencën më prestigjoze në periferi të Tiranës ”Rolling Hills”,  me standartin më të lartë të jetesës në Shqiperi . Ndërthurja arkitektonike në harmoni me natyrën e bën vilën të ket pamje fantastike. Vila ka distancë të konsiderueshme nga ndërtesat e tjera, sipërfaqa totale është 1600m2, prej të cilave 640m2 ndërtim dhe 960 m2 sipërfaqe trualli. Struktura  është 3 katëshe,  ambjenti  i  jashtëm është  me lulishte, pemtore, si edhe pishinë 9*4.  Vila disponon garazhd me portë të telekomanduar, hapësirë për dy automjete.

Vila  organizohet:
-Bodrumi i cili ka dalje në pishinë, dhoma e magazinimi,  dhomë saune me stil  të vecantë, banjo të madhe , dhomë e personeli, dhome të dedikuar për paisjet e sistemve elektrike , sistemeve te ngrohjes dhe kamerave për ambientin e brendshëm dhe të jashtëm.

– Kati i parë është me fasad xhami, ka portë kryesore që mundëson daljen në oborr dhe në rrugën e brendshme të residencës, organizohet nga dhoma e ndenjes, ambjenti i ngrënies, dhomë gjumi , tualet , dy ballkone , koridor dhe shkallët e brendëhme që të ngjisin në katin e sipërm të vilës.

– Kati i dytë është organizuar në dhomë të madhe matrimoniale, tualet, garderob, dy dhoma gjumi me tualet të brendshëm, ballkon dhe holli, disponon sistem chiller në të gjithë hapësirën.
Vila është shumë e sigurt, punimet janë të cilësis shumë të lartë. Komoditeti që mundeson rezidenca si dhe jetesa e standartit të lartë është mundësi shumë të madhe investimi.

Për më tepër informadcion ose për ta vizituar nga afër na kontaktoni!

Please follow and like us:

Adresa

Adresa: Roling Hills
 • Shteti Shqipëri
 • Qyteti: Tiranë
 • Vendodhja: Rolling Hills
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5356
 • Çmimi 2,200,000€
 • Tipi i pronës Vila
 • Statusi i Pronës Shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma Gjumi 4
 • Tualete 6
 • Sipërfaqja 1,600 m2
 • Sip. Tokës 960 m2
 • Garazh 2
 • Sip. Garazhit 40 m2

Agjenti i Pronës

Dorjan Sanxhaku

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+355 68 203 4012
dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Shitet, Vilë 3 katëshe ,“ Rruga e Luleve ”, Vorë.

Shitje

Informacion: Vendodhja e Vilës është në Vorë tek ”Rruga e Luleve”, zonë periferike shumë e qetë . Vila ka distancë nga ndërtesat e tjera, sipërfaqa totale është 760 m2, prej të cilave 360 m2 ndërtim dhe 400 m2 sipërfaqe trualli. Struktura  është 3 katëshe,  ambjenti i jashtëm është  me lulishte, pemtore. Vila disponon garazhd me […]

360 m2
5
2