Shitet, Vilë 3 katëshe ,“ Rruga e Luleve ”, Vorë.

250,000€
Shitje

5525

ID e Pronës

360 m2

Sipërfaqja

5

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Vendodhja e Vilës është në Vorë tek ”Rruga e Luleve”, zonë periferike shumë e qetë . Vila ka distancë nga ndërtesat e tjera, sipërfaqa totale është 760 m2, prej të cilave 360 m2 ndërtim dhe 400 m2 sipërfaqe trualli. Struktura  është 3 katëshe,  ambjenti i jashtëm është  me lulishte, pemtore. Vila disponon garazhd me portë të telekomanduar.

Vila  organizohet:
– Kati i parë organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit , 1  tualet, korridor.
– Kati i dytë është organizuar në 3 dhoma gjumi , 1 tualet, 3 ballkone.
– Kati i tretë ka 1 dhomë gjumi, 1 depo magaznië dhe verandë të madhe me pamje panoramike.

Për më tepër informadcion ose për ta vizituar nga afër na kontaktoni!

Please follow and like us:

Adresa

Adresa: Vorë
 • Shteti Shqipëri
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5525
 • Çmimi 250,000€
 • Tipi i pronës Vila
 • Statusi i Pronës Shitje
 • Dhomat 2
 • Dhoma Gjumi 5
 • Tualete 2
 • Sipërfaqja 360 m2
 • Sip. Tokës 400 m2
 • Tipologjia Vilë
 • Garazh 1

Agjenti i Pronës

Julian Krekasi

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+35569 453 5079
julian.krekasi@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Shitet, Vilë 3 katëshe ,“ Rolling Hills ”, Tiranë.

Shitje

Informacion: Vendodhja e Vilës është në Residencën më prestigjoze në periferi të Tiranës ”Rolling Hills”,  me standartin më të lartë të jetesës në Shqiperi . Ndërthurja arkitektonike në harmoni me natyrën e bën vilën të ket pamje fantastike. Vila ka distancë të konsiderueshme nga ndërtesat e tjera, sipërfaqa totale është 1600m2, prej të cilave 640m2 […]

1,600 m2
4
6