Shitet, Apartament 1+1 “Myslym Shyri ”,Tiranë

80,000€
Shitje

5407

ID e Pronës

67 m2

Sipërfaqja

1

Bedroom

1

Tualet

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Apartamenti ndodhet tek rruga “Myslym Shyri”, në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës,me shumë zhvillim,pranë qendrës,ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit.

Organizimi:

 •  Ambient ndenje
 •  Ambient gatimi
 •  Tualet
 •  Dhomë gjumi
 •  I pa mobiluar
 •  Ofrohet në një zonë shumë të mirë
 •  Kati 4, pallat ekzistues
 • Orjentimi Jug ~ Lindje
  Për një vizitë në pronë na kontaktoni!
Please follow and like us:

Adresa

 • Shteti Shqipëri
 • Qyteti: Tiranë
 • Vendodhja: Myslym Shyri
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5407
 • Çmimi 80,000€
 • Tipi i pronës Apartment
 • Statusi i Pronës Shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma Gjumi 1
 • Tualete 1
 • Sipërfaqja 67 m2

Agjenti i Pronës

Artur Çinari

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+ 355 69 453 5101
artur.cinari@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Shitje, Apartament 1+1 “Yzberisht ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet tek “Rruga e Qelqit “kompelksi Derveni është nje zonë me shumë mundësira në të ardhmen dhe të ofron kushte shumë të mira banimi. Komiteti i banorëve është shumë bashkëveprues. Organizimi: Ambjent ndenje Ambient gatimi Dhomë gjumi  Tualet  Ashensor  I mobiluar Kati 5 Me kondisioner  Pallat i ri  Orjentim Lindje  Me çertifikat pronësie  […]

46 m2
1
1
Shitet, Apartament 1+1 “Fakulteti Ekonomik ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet tek “Fakulteti Ekonomik ”, pranë Ambasadës Ameriakne dhe Liqenit Artificial të Tiranës. Apartamenti është ndërtim i vitit 2021, me punime shumë cilësore, si edhe me vedodhje perfekte, apartamenti ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit, zona ka shumë zhvillim. Organizimi:  Ambient ndenje  Ambient gatimi […]

66.5 m2
1
1
Shitje, Apartament 3+1, rruga “Hoxha Tahsim ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, me shumë zhvillim, shumë pranë qendrës,afër instuticioneve, shumë pranë apartamentit po ndërtohet një qendër shëndetësore, ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore “Hoxha Tahsim” dhe rruga “Bardhyl”. Organizimi: Pallat i ri  Me ashensor 2 Tualete me dritare 2 Ballkone  Orjentim […]

288 m2
3
2
Shitje, Apartament 1+1 “Pazari i Ri ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ” Pazarit të Ri”. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses në stacion autobuzi, ambulancë, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, ofrohet në kushte të mira për banimi. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi Dhomë gjumi Tualet me dritare Koridor shpërndarës Shitet i mobiluar Kati 6 ( i fundit) Shtruar me parket Pallat egzistues […]

57 m2
1
1