Shitje, Apartament 1+1 “Pazari i Ri ”,Tiranë

77,000€
Shitje

5526

ID e Pronës

57 m2

Sipërfaqja

1

Bedroom

1

Tualet

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Apartamenti ndodhet pranë ” Pazarit të Ri”. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses në stacion autobuzi, ambulancë, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, ofrohet në kushte të mira për banimi.

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi
 • Dhomë gjumi
 • Tualet me dritare
 • Koridor shpërndarës
 • Shitet i mobiluar
 • Kati 6 ( i fundit)
 • Shtruar me parket
 • Pallat egzistues ( tullë e kuqe)
 •  Me çertifikatë.
Please follow and like us:

Adresa

 • Shteti Shqipëri
 • Qyteti: Tiranë
 • Vendodhja: Pazari i Ri
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5526
 • Çmimi 77,000€
 • Tipi i pronës Apartment
 • Statusi i Pronës Shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma Gjumi 1
 • Tualete 1
 • Sipërfaqja 57 m2

Agjenti i Pronës

Dorjan Sanxhaku

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+355 68 203 4012
dorjan.sanxhaku@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Shitje, Apartament 1+1 “Yzberisht ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet tek “Rruga e Qelqit “kompelksi Derveni është nje zonë me shumë mundësira në të ardhmen dhe të ofron kushte shumë të mira banimi. Komiteti i banorëve është shumë bashkëveprues. Organizimi: Ambjent ndenje Ambient gatimi Dhomë gjumi  Tualet  Ashensor  I mobiluar Kati 5 Me kondisioner  Pallat i ri  Orjentim Lindje  Me çertifikat pronësie  […]

46 m2
1
1
Shitet, Apartament 1+1 “Fakulteti Ekonomik ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet tek “Fakulteti Ekonomik ”, pranë Ambasadës Ameriakne dhe Liqenit Artificial të Tiranës. Apartamenti është ndërtim i vitit 2021, me punime shumë cilësore, si edhe me vedodhje perfekte, apartamenti ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit, zona ka shumë zhvillim. Organizimi:  Ambient ndenje  Ambient gatimi […]

66.5 m2
1
1
Shitje, Apartament 3+1, rruga “Hoxha Tahsim ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, me shumë zhvillim, shumë pranë qendrës,afër instuticioneve, shumë pranë apartamentit po ndërtohet një qendër shëndetësore, ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore “Hoxha Tahsim” dhe rruga “Bardhyl”. Organizimi: Pallat i ri  Me ashensor 2 Tualete me dritare 2 Ballkone  Orjentim […]

288 m2
3
2
Shitje, Apartament 2+1, rruga “Mine Peza ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ”Prokurorisë së Tiranës”Rr.Mine Peza. Vendodhja është shumë e mirë. Sigurohen në afërsi të apartamentit, supermarkete,farmaci, pranë unazës, instuticioneve Shtetërore dhe stacionit të urbanit. Apartamenti të jep qetësi dhe siguri Organizimi: Pallat i ri 2002 Ambient guzhine më vete Koridor shpërndrës 2 Dhoma gjumi 1 Tualet me dritare 1 Ballkon Orjentim-Jug-Lindje Kati […]

98 m2
2
1