Shitje, Apartament 2+1, rruga “Mine Peza ”,Tiranë

100,000€
Shitje

5102

ID e Pronës

98 m2

Sipërfaqja

2

Dhoma Gjumi

1

Tualet

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Apartamenti ndodhet pranë ”Prokurorisë së Tiranës”Rr.Mine Peza. Vendodhja është shumë e mirë. Sigurohen në afërsi të apartamentit, supermarkete,farmaci, pranë unazës, instuticioneve Shtetërore dhe stacionit të urbanit. Apartamenti të jep qetësi dhe siguri

Organizimi:

 • Pallat i ri 2002
 • Ambient guzhine më vete
 • Koridor shpërndrës
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet me dritare
 • 1 Ballkon
 • Orjentim-Jug-Lindje
 • Kati 2
 • Pjesërisht i mobiluar
 • Me certifikatë pronësie
Please follow and like us:

Adresa

 • Shteti Shqipëri
 • Qyteti: Tiranë
 • Vendodhja: Rruga ''Mine Peza''
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5102
 • Çmimi 100,000€
 • Tipi i pronës Apartment
 • Statusi i Pronës Shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma Gjumi 2
 • Tualete 1
 • Viti Ndërtimit 2002
 • Sipërfaqja 98 m2
 • Tipologjia Pallat i Ri

Agjenti i Pronës

Artur Çinari

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+ 355 69 453 5101
artur.cinari@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Shitet, Apartament 2+1+BLK, rruga “Mine Peza ”, Tiranë.

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ”Prokurorisë së Tiranës” Rr.Mine Peza. Vendodhja është shumë e mirë. Sigurohen në afërsi të apartamentit, supermarkete,farmaci, pranë unazës, instuticioneve Shtetërore dhe stacionit të urbanit. Apartamenti të jep qetësi dhe siguri Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi më vete 2 Dhoma gjumi 1 Tualet me dritare 1 Ballkon Orjentim Veri-Perëndim Kati 2 banim […]

107 m2
2
1
Shitet, Apartament 1+1 “Myslym Shyri ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet tek rruga “Myslym Shyri”, në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës,me shumë zhvillim,pranë qendrës,ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Organizimi:  Ambient ndenje  Ambient gatimi  Tualet  Dhomë gjumi  I pa mobiluar  Ofrohet në një zonë shumë të mirë  Kati 4, pallat ekzistues […]

67 m2
1
1
Shitje, Apartament 1+1 “Yzberisht ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet tek “Rruga e Qelqit “kompelksi Derveni është nje zonë me shumë mundësira në të ardhmen dhe të ofron kushte shumë të mira banimi. Komiteti i banorëve është shumë bashkëveprues. Organizimi: Ambjent ndenje Ambient gatimi Dhomë gjumi  Tualet  Ashensor  I mobiluar Kati 5 Me kondisioner  Pallat i ri  Orjentim Lindje  Me çertifikat pronësie  […]

46 m2
1
1
Shitet , Apartament 2+1+Verandë, “Astir”, Tiranë.

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ” Vilës L ”. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses në stacion autobuzi, ambulancë, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, ofrohet në kushte të mira për banimi. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Shitet bosh Kati 2 Pallat i Ri  Me çertifikatë Për një vizitë në pronë na kontaktoni: […]

110 m2
2
1