Shitje, Apartament 3+1, rruga “Hoxha Tahsim ”,Tiranë

380,000€
Shitje

5267

ID e Pronës

288 m2

Sipërfaqja

3

Dhoma Gjumi

2

Tualete

Përshkrimi Pronës

Informacion:

Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, me shumë zhvillim, shumë pranë qendrës,afër instuticioneve, shumë pranë apartamentit po ndërtohet një qendër shëndetësore, ka akses hyrje – dalje të shpejtë në rrugën kryesore “Hoxha Tahsim” dhe rruga “Bardhyl”.

Organizimi:

 • Pallat i ri
 •  Me ashensor
 • 2 Tualete me dritare
 • 2 Ballkone
 •  Orjentim – Jug – Lindje – Perëndim
 •  Kati 6
 •  Sistem Kapot
 •  Sistem Chiller
 • Garazh 12 m2
 •  Me çertifikat pronësie
Please follow and like us:

Adresa

 • Shteti Shqipëri
 • Qyteti: Tiranë
 • Vendodhja: Hoxha Tahsim
Kërko në Google Maps
 • ID e Pronës 5267
 • Çmimi 380,000€
 • Tipi i pronës Apartment
 • Statusi i Pronës Shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma Gjumi 3
 • Tualete 2
 • Sipërfaqja 288 m2
 • Tipologjia Pallat i Ri
 • Garazh 1
 • Sip. Garazhit 12 m2

Agjenti i Pronës

Artur Çinari

Agjenti i Pronës
Rruga Tefta Tashko-Koço, Pazari i Ri , Tirane
+ 355 69 453 5101
artur.cinari@illyrianhome.al
Prona të tjera

Prona të Ngjashme

Shitje, Apartament 1+1 “Pazari i Ri ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ” Pazarit të Ri”. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses në stacion autobuzi, ambulancë, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, ofrohet në kushte të mira për banimi. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi Dhomë gjumi Tualet me dritare Koridor shpërndarës Shitet i mobiluar Kati 6 ( i fundit) Shtruar me parket Pallat egzistues […]

57 m2
1
1
Shitje, Apartament 2+1, rruga “Mine Peza ”,Tiranë

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ”Prokurorisë së Tiranës”Rr.Mine Peza. Vendodhja është shumë e mirë. Sigurohen në afërsi të apartamentit, supermarkete,farmaci, pranë unazës, instuticioneve Shtetërore dhe stacionit të urbanit. Apartamenti të jep qetësi dhe siguri Organizimi: Pallat i ri 2002 Ambient guzhine më vete Koridor shpërndrës 2 Dhoma gjumi 1 Tualet me dritare 1 Ballkon Orjentim-Jug-Lindje Kati […]

98 m2
2
1
Shitet , Apartament 2+1+Verandë, “Astir”, Tiranë.

Shitje

Informacion: Apartamenti ndodhet pranë ” Vilës L ”. Zona ku ndodhet apartamenti ka akses në stacion autobuzi, ambulancë, farmaci, supermarkete, afër shumë institucione, ofrohet në kushte të mira për banimi. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi 2 Dhoma gjumi Tualet Shitet bosh Kati 2 Pallat i Ri  Me çertifikatë Për një vizitë në pronë na kontaktoni: […]

110 m2
2
1
Shitet, Apartament 3+1, rruga “Vasil Shanto“,Tiranë.

Shitje

Informacion Apartamenti ndodhet në zonën e ”Vasil Shanto”,ka kubatur të rregullt dhe shumë ndriçim natyral . Sigurohen në afërsi të apartamentit, supermarkete,farmaci dhe stacioni urbani. Organizimi: Ambient ndenje Ambient gatimi më vete 3 Dhoma gjumi 1 Tualet me dritare 1 Ballkon Orjentim Lindje-Perëndim Kati 5 banim I pa mobiluar Pallat egzistues Me certifikatë pronësie Please […]

85 m2
3
1