click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

We found 0 results. View results
Advanced Search

€ 150 to € 2.000.000

we found 0 results

Properties listed in Albania

Okazion, Shitet Apartament 2+1, pranë “ Kont...

€ 100.000
Informacion: Shitet Apartament 2+1 në gjendje shumë të mirë , në zonë shumë të mirë , kompleksi ” Kontaktit  tek 21 Dhjetori”, Tiranë. Sallon Ndenje Sallon gati [more]
Informacion: Shitet Apartament 2+1 në gjendje shumë të mirë , në zonë shumë [more]
22 90 m2full info

Shitet , Apartament 2+1+2+Verandë , “ Rr. El...

€ 240.000
Organizimi : Ambient ndenjie 2 Dhoma gjumi 2 Tualete Verandë e madhe Kati i 6 ( pallat 9 katësh ) Sipërfaqja e apartamentit 108 m2 + 77 m2 Verandë Pallat i ri 2 [more]
Organizimi : Ambient ndenjie 2 Dhoma gjumi 2 Tualete Verandë e madhe Kati i [more]
22 108 m2full info

Okazion Shitet , Apartament 1+1+Garazh , “ Y...

€ 36.000
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Garazh Kati i 8 ( i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 63 m2 Pallat i ri Ka nevoje për invest [more]
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Garazh K [more]
11 63 m2full info

Okazion Shitet , Apartament 1+1+BLK , “ Yzbe...

€ 35.000
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 6 ( pallat 8 katësh ) Sipërfaqja e apartamentit 74 m2 Pallat i ri Ka nevoje për invest [more]
Organizimi : Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 6 [more]
11 74 m2full info
illyrianhome

Shitet , Apartament 1+1, “ Komuna e Parisit ...

€ 76.000
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 5 ( pallat 6 katësh ) Sipërfaqja e apartamentit 66 m2 Brutto ( 57.8 netto) Pallat i ri [more]
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Ballkon Kati i 5 [more]
11 66 m2full info
Shitje

Shitet , Garazh , 22,7 m2 ,” Pazari i ...

€ 15.000
Shitet GARAZH pranë Pazarit të Ri, rruga “Tefta Tashko” . Sipërfaqe 22,7 m2 Për ta vizituar na kontaktoni!
Shitet GARAZH pranë Pazarit të Ri, rruga “Tefta Tashko” . Sipër [more]
23 m2full info

Shitet , Apartament 1+1, “ Komisarjati nr.4 ...

€ 45.000
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Kati i 4 ( jo i fundit ) Sipërfaqja e apartamentit 57  m2 Pallat ekzistues Cmimi Okazion Zonë shumë e [more]
Organizimi: Ambient ndenjie dhe gatimi Dhomë gjumi Tualet Kati i 4 ( jo i f [more]
11 57 m2full info

Qira, Vilë , Brryli, Tiranë.

€ 450
Informacion: Vila  ndodhet pranë,” Maternitetit të Ri”, Tiranë. Strukturë 2 katëshe. Sipërfaqja totale 200 m2 ndërtim + 80 m2 oborr. Tualet me drita [more]
Informacion: Vila  ndodhet pranë,” Maternitetit të Ri”, Tiranë. [more]
31 280 m2full info

Qira , Ambient, ”Mine Peza”, Tir...

€ 250
Ambienti ndodhet pranë Prokurorisë “Mine Peza”, rruga Haxhi Dalliu. Informacion mbi Ambientin: Kati 0 Sipërfaqja e ambientit:  25 m2 1 Tualet Fasadë xhami I për [more]
Ambienti ndodhet pranë Prokurorisë “Mine Peza”, rruga Haxhi Dalliu. Informa [more]
1 25 m2full info

Qira , Apartament luksoz 1+1, “ Ambasador 3”...

€ 750
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient gatimi Dhomë gjumi e bollshme 2 Ballkone Tualet E mobiluar në mënyre moderne Kati i 4, pallat i ri Sipërfa [more]
Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie Ambient gatimi Dhomë gjumi e [more]
11 85 m2full info

Qira, Apartament 2+1+2 Tualete ,“ 7 Xhuxhat ...

€ 550
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pranë rrugës kryesore dhe Qendrës.  Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe Gat [more]
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pran [more]
22 120 m2full info

Qira, Apartament 3+1+2 Tualete ,“ Rruga Kav...

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pranë rrugës kryesore dhe Qendrës.  Informacion mbi Apartamentin: Ambient ndenjie dhe Gat [more]
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara në Tiranë, shumë pran [more]
32 137 m2full info

Compare Listings

Open chat