Park Avenue Apartment

10,000€ / Month
Rent

565

Property ID

200 m2

Size

3

Bedrooms

3

Bathrooms

Description

Est ex wisi aliquip perfecto. In utinam aliquando qui. An sit inermis adipisci. Case altera moderatius quo ut. Mucius aliquam argumentum qui ad, aliquip senserit ex usu.

Nec malorum molestiae.

Please follow and like us:

Address

Address: 1016 Cole Ave Los Angeles, CA 90038
 • Country: United States
 • Province / State: Tirane
 • Neighborhood: Hollywood
Open on Google Maps
 • Property ID 565
 • Price 10,000€ / Month
 • Property Type Apartment
 • Property status Rent
 • Bedrooms 3
 • Bathrooms 3
 • Year Built 2015
 • Size 200 m2
 • Land area 300 m2
 • Garages 1
 • Garage Size 50 m2

Contact

admin

Property Agent
admin@illyrianhome.kogo.al
Other Properties

Prona të Ngjashme

Qira, Apartament 2+1 , “Don Bosco ”,Tiranë.

Rent

Informacion: Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës ,me shumë zhvillim,pranë qendrës dhe afër institucioneve, ka akses hyrje- dalje të shpejtë në rrugën kryesore dhe pranë stacioneve të autobuzit. Organizimi: Ambient ndenje Ambient Gatimi 2 Dhoma gjumi 1 Tualet 2 Ballkone Orientim Lindje E mobiluar Kati 4 Pallat ekzistues Për një […]

64 m2
2
1